Нахлистовий семінар «Strike-2013»

Нахлистовий семінар «Strike-2013»

План-проведення нахлистового навчального семінару «Strike-2013»

Навчальний семінар «Strike-2013» проходитиме 28, 29, 30 червня на березі мальовничої карпатської річки Мізунка, яка по праву вважається однією з найкрасивіших в Україні. Семінар розрахований як на початківців так і на середнього рівня нахлистовиків.
ngXuDLpYsf8

Зареєструватися на участь у семінарі

x_96ea1859Семінар буде проходити на поляні розміром 100 на 200 метрів, розташованій на 500 метрів вище села Новий Мізунь Долинського району Івано-Франківської області. На мальовничій поляні, оточеній горами, буде розміщене наметове містечко, столи і накриття від сонця та дощу з розрахунком на всіх учасників семінару. Учасники семінару розміщаються у власних палатках в наметовому містечку, для бажаючих – поблизу є готелі. Для учасників, які приїдуть власним транспортом, паркування машин можливе біля палаток. Для учасників без власного автотранспорту буде організований трансфер з Івано-франківського та Львівського залізничного вокзалу, вартість трансферу складе 50 грн.
На семінарі заняття будуть проводити досвідчені інструктори та нахлистовики: Єгор Бабич (Луганськ), Євген Федоренко (Київ), Руслан Пугач (Київ), Орест Дейнека (Харків), Дмитро Захаров (Полтава), Дмитро Петруняк (Івано-Франківськ), Степан Чех (Мукачево), Максим Кусакін (Львів), Ростислав Ящишин (Львів).7За 3 дні семінару для всіх учасників буде максимально відкрита тема нахлисту: від техніки та тактики ловлі до розуміння поведінки тих чи інших нахлистових риб. Головною метою організаторів є навчити людей ловити рибу нахлистом.

Умови8Участь у семінарі зможуть взяти всі бажаючі. Вартість участі у трьохденному семінарі «Strike-2013» складає 300 гривень з учасника. Для постійних клієнтів Інтернет-магазину fly-fishing.com.ua вартість складатиме 150 грн. Для всіх дружин (чоловіків) та дітей учасників семінару участь є безкоштовною.

Харчування
Для всіх учасників семінару буде організоване харчування (сніданок, обід, вечеря), вартість якого складатиме 350 гривень з людини.

Екіпірування та техніка безпеки
x_ed465044Кожен учасник семінару повинен мати водонепроникний одяг на випадок дощу,  намет, коврик, спальник, а також усе, що потрібно для ночівлі в горах. З собою також слід мати вейдерси або забродні чоботи чи інше зручне взуття для перебування у воді, вудилище для тренувань, станок, інструменти та матеріали для в’язання мух. Під час занять на семінарі кожен з учасників, зважаючи на основні правила техніки безпеки, повинен бути одягнений в блайзер (кепка) та окуляри (крім теоретичних занять).

Регламент семінару

Четвер 27.06.13

12:00
Заїзд організаторів і підготовка місця проведення семінару. Всім бажаючим можна приїжджати в четвер. Табір вже буде розкладений.

П’ятниця 28.06.13

09:00
Для гостей, які не приїдуть власним транспортом, буде організовано два мікроавтобуси з залізничних вокзалів у Львові та Івано-Франківську. О 9:00 автобуси вирушають на місце проведення семінару, врахуйте це при покупці білетів. Трансфер на річку Мізунка коштуватиме 50 гривень з людини. Кожен бажаючий зможе дістатися до табору будь-яким іншим способом.

11:30
Приїзд усіх гостей. Збір усіх гостей в таборі.

12:00
Відкриття семінару, оголошення програми заходу.

12:10
Розбиття наметів .

13:00
Обід.

13:30
Теоретичне заняття №1:
6– історія нахлисту в Україні – 20 хв
– основні елементи снасті для ловлі в наших умовах – 20 хв
– нахлистова екіпіровка – 20 хв
Питання – відповіді – 20 хв

Теоретичне заняття №2:
– форель струмкова , райдужна, харіус європейський – 20 хв
z_66d8f1e0– голавль, єлець – 20 хв
– щука, окунь – 20 хв
– інші риби – 20 хв
Питання відповіді – 30 хв

Практичне заняття №1:
Виступ Інструкторів на воді:
– суха мушка – 20 хв
– мокра мушка – 20 хв
4– чеська та французька німфа – 20 хв
– німфа – 20 хв
– стрімер – 20 хв
Питання відповіді – 30 хв

19:00
Вечеря.

19:30
Вільний час.

Субота

09:00
Сніданок.

09:30
Практичне заняття №22Кастинг, теорія закидів, закиди об’ємних приманок, виступ інструкторів.

10:30
Робота на траві (закид Overhead). Учасники семінару діляться на дві групи – початківці та середній рівень; інструктори навчають та виправляють помилки.
Робота на воді (основні види водних закидів). Ччасники семінару діляться на дві групи – початківці та середній рівень; інструктори навчають та виправляють помилки.

13:00
Теоретичні питання і робота над помилками.

13:30
Підведення підсумків.

14:00
Обід.

14:30
Fly-Tying-ZoneПрактичне заняття №3
– В’язання мушок, теорія – 20 хв
– Інструменти та матеріали, робоче місце в’язальника – 20 хв
– В’язання мух під контролем учасників, виправлення помилок
– Питання – відповіді – 30 хв
Підведення підсумків.

19:00
Вечеря.

19:30
В
ільний час.

Неділя

09:00
Сніданок.

09:30
Демонстрація учасниками своїх навичок за час навчання, участь у різноманітних конкурсах:
– змагання на дальність закиду
– змагання на точність закиду
– змагання по в’язанню мушок (з матеріалів, які будуть надані організаторами семінару; потрібно буде зв’язати три різні мушки)
– змагання на дальність та точність сидячи на кріслі.

13:30
Обід.

14:00
3
Підведення підсумків семінару, нагородження призами від Інтернет-магазину всіх призерів змагань та конкурсів.

15:00
Закриття семінару.

16:00
Трансфер на вокзал.

PS Закриття семінару не означає масове виселення учасників. Усі бажаючі зможуть залишитися на поляні в таборі семінару, продовжуючи свою відпустку.
OLYMPUS DIGITAL CAMERAДля жінок та дітей є можливість покататися на вузькоколійному карпатському трамваї – єдиному в Україні. Він вирушає кожної неділі в 11:00 та повертається в 16:00. Неподалік знаходиться мізунський водоспад, джерело Дзюркач з цілющою водою, а також кілька плес для купання та великі камені для засмагання на гіській річці.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA12У красивому лісі багато ягід та грибів. Як показала практика останніх 5 років в період, в який буде проходити семінар, річка має температуру придатну для купання.

Тож запрошуємо усіх на семінар. Організатори гарантують учасникам якісне навчання та незабутні враження! До зустрічі на Мізунці!

Зареєструватися на участь у семінарі

 • Дарт Палпатінович Вейдер коментує:

  а можна в капелюсі брати участь? бо нахлистового блайзера, на жаль, не маю (

 • rostyslav коментує:

  Для тебе можна навіть в чорному шоломі :)))

 • Дарт Палпатінович Вейдер коментує:

  пфффффф пшшшшшшш! )))))

 • Алмик коментує:

  А можно внести коррективы в регламент семинара? (пожелание не более)
  С Уважением,Юрий

  • rostyslav коментує:

   Юрій, у чому полягають ваші побажання?

   • Алмик коментує:

    Хотелось бы увидеть следующие темы:
    – определение кормовых предпочтений рыбы на момент рыбалки и соответствующий выбор приманки и тактики поведения на реке;
    – мастеркласс по фотографии – фото мух(мух), фото мух(приманок), фото с рыбой и рыб, размещение фото в отчетах на интернетресурсах;
    – кастинг – как средство доставки мух – с газона в реальные условия

    Мне кажется, что в особенности первое предложение могло бы незримой нитью пронизать всю тематику семинара – от начала до вязания приманок, и в том числе сквозь забросы.
    Очень уж мы становимся похожими на спинингистов со своими флайбоксами (майже ниц различий),…да и собственный опыт оказывает нам “медвежью услугу” – однажды подобрав проводку под собственную ментальность, мы прекращаем наблюдать за водоемом и рыбой, а заодно и саморазвиваться.А говорить о том, что нахлыст здорово теряет в эстетике в случае неразвитых кастинговых навыков и вовсе нет необходимости – это очевидно.
    Что касается мастеркласса по фото…ммм, прежде чем дойдет до размещений
    “своих шедевров” на сайтах или еще где, мы невольно первыми увидим себя и свое со стороны…и быть может появится желание поработать над собой.Нахлыст от этого только выиграет.
    Где-то так,сорри расстянутый ответ, зима влияет -)))

    • rostyslav коментує:

     Алмік
     Дякую за ваші пропозиції. Вони будуть розглянуті. Ваші пропозиції, як на мене, цілком слушні.

 • Дмтирий коментує:

  А братьев Беларусов примите?

  • rostyslav коментує:

   Дмитрий, конечно! Будем рады вас видеть!

 • Игорь коментує:

  Какой класс удилища брать с собой на семинар?

  • rostyslav коментує:

   Беріть те, що вам пригодиться в майбутньому. Якщо будете ловити форель-харіуса, то двійку-трійку, якщо голавля-окуня – пятірку, якщо щось більше – сімірку. Двуручніка не беріть)))

 • Vasilii коментує:

  А можно вопрос по мухам? – каких, собственно, мушек надобно брать/вязать?

  С уважением,
  Василий

  • rostyslav коментує:

   Василь, дуже важко відповісти. Беріть матеріали, на місці покажемо вам що до чого

 • Vasilii коментує:

  Спасибо, Ростислав, но учитывая, что ехать более 600 км, хочется все-таки не перебарщивать с багажом, а тиски и материалы тоже шею тянуть будут 🙂

  Может, я по другому спрошу – ну вот выйдете вы на речку, что у вас в коробочке будет? Нимфы? огруженные? или сухарики? или что?

  Извините, не хочу показаться назойливым. А может у Дмитро готовых купить? Так каких именно?

 • rostyslav коментує:

  Ну дивіться. Коли я виходжу на річку то вже приблизно знаю, на що буду ловити. У мене є коробка з сухими мушками, коробка з мокрими, коробка з німфами, коробка з стрімерами і ще одна з жуками. Я намагаюся складати їх так, щоб всі типи мух були в окремій коробці. Але окрім них є ще одна маленька коробка, де приблизно порівну мух всіх типів. Тобто, коли я йду на річку то в жилеті у мене універсальна коробка і коробка або з сухими, або з німфами. така сама ситуація і з вудками. От хочеться мені на суху ловити, беру тільки одну котушку і одну вудку. Хочеться різноманітності, то беру одну вудку і 2-3 котушки або дві вудки. Як коли. Але на ріці треба бути готовим до всього.

  Тепер спробую відповісти на ваше нижнє питання. Ви звичайно можете купити собі різні мухи – напевно, усі вони будуть працювати, головне знайти час і місце. Але найбільше задоволення ви отримаєте тоді, коли зловите на власну мушку. Приїздіть з матеріалами. Сядемо, пов”яжемо, розкажемо, покажемо :)))

 • Vasilii коментує:

  OK, понятно, спасибо! 🙂

 • Rust коментує:

  27.06.13 собираюсь выехать из Одессы на автомобиле. Приглашаю желающих присоединиться. 0674805395

  • rostyslav коментує:

   Ласкаво просимо і гарно доїхати! Беріть снасті, матеріали і добрий настрій)))

 • victor коментує:

  где в точности находится место семинара, если ехать на автомобиле?
  укажите пожалуйста GPS координаты 🙂

  • rostyslav коментує:

   48.891584,23.826599

   Будь ласка. Ваш орыэнтир – село Новий Мізунь. Там вже не загубитися)

 • Apes коментує:

  Я теж дуже хочу на семінар, але чесно кажучи, мені трішки соромно за свою снасть і екіперовку=)

  • rostyslav коментує:

   Семінар уже скінчився) а снасть і екіпіровка – то таке діло…

 • Apes коментує:

  Щось я з датами наплутав=(
  Шкода=(

Прокоментувати
І'мя:

Емейл:

Сайт:


Отримувати оновлення


Отримувати оновлення на почту:

Архів записів

Цікавий нахлист

Кнопочки